NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Lütfen aşağıda bilgi almak istediğiniz konu başlığına tıklayınız;

SİPARİŞİM NEREDE?

Sipariş teslim süremiz 10 iş günüdür. Siparişiniz hazırlanıp kargoya verildiğinde kargo takip bilgileriniz size SMS olarak MNG KARGO tarafından gönderilecektir. Henüz SMS almadıysanız kargonuz hazırlanma aşasındadır. En kısa sürede kargoya verilecektir.

KAPIDA ÖDEME VAR MI?

Yalnızca web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda Ödememiz Yoktur.

ÜRÜN İADESİ NASIL YAPACAĞIM ?

Giyilmiş ürünlerde iade kesinlikle yoktur. Kutu içinden çıkan iade formunu doldurmanız zorunludur. Her türlü iade kargonuzu gönderirken kargo bedeli müşterimize aittir. MNG Kargo 327 825 837 anlaşma kodumuzu belirterek indirimli fiyatımızla kargonuzu bize gönderebilirsiniz. Tarafımızdan kaynaklanan bir sorundan dolayı iade yapıyorsanız size kargo bedeli iadesi ürün iadeniz ile birlikte yapılacaktır. MNG Kargo haricinde bir kargo ile iade gönderisi kabul etmiyoruz. İade süremiz ürün tarafımıza ulaştıktan sonraki ortalama 15 iş günüdür. İadeniz yapıldığında size bilgi olarak dekontunuzu gönderiyor olacağız. İade kargonuzun bize ulaştığını kargo takip bilgilerinizden kontrol edebilirsiniz.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ NASIL YAPACAĞIM ?

Giyilmiş ürünlerde değişim kesinlikle yoktur. Kutu içinden çıkan değişim formunu doldurmanız zorunludur. Her türlü değişim kargonuzu gönderirken kargo bedeli müşterimize aittir. NG Kargo 327 825 837 anlaşma kodumuzu belirterek indirimli fiyatımızla kargonuzu bize gönderebilirsiniz. Tarafımızdan kaynaklanan bir sorundan dolayı değişim yapıyorsanız size kargo bedeli iadesi ürün iadeniz ile birlikte yapılacaktır. MNG Kargo haricinde bir kargo ile iade gönderisi kabul etmiyoruz. Değişim kargonuzun bize ulaştığını kargo takip bilgilerinizden kontrol edebilirsiniz. DEĞİŞİM SÜREMİZ: ürün tarafımıza ulaştıktan sonraki ortalama 15 iş günüdür. Siparişiniz hazırlanıp kargoya verildiğinde kargo takip bilgileriniz size SMS olarak MNG KARGO tarafından gönderilecektir. Henüz SMS almadıysanız kargonuz hazırlanma aşasındadır. En kısa sürede kargoya verilecektir.

DEĞİŞİM KARGONUZ BİZE ULAŞTI MI?

Değişim kargonuzun bize ulaştığını kargo takip bilgilerinizden kontrol edebilirsiniz. Değişim süremiz ürün tarafımıza ulaştıktan sonraki ortalama 15 iş günüdür. Siparişiniz hazırlanıp kargoya verildiğinde kargo takip bilgileriniz size SMS olarak MNG KARGO tarafından gönderilecektir. Henüz SMS almadıysanız kargonuz hazırlanma aşasındadır. En kısa sürede kargoya verilecektir.

İADE KARGONUZ BİZE ULAŞTI MI?

İADE kargonuzun bize ulaştığını kargo takip bilgilerinizden kontrol edebilirsiniz. İADE süremiz ürün tarafımıza ulaştıktan sonraki ortalama 15 iş günüdür. İADENİZ yapıldığında size bilgi olarak dekontunuzu gönderiyor olacağız. İADE kargonuzun bize ulaştığını kargo takip bilgilerinizden kontrol edebilirsiniz.

İADE ÜCRETİM NE ZAMAN YAPILACAK?

İADE süremiz ürün tarafımıza ulaştıktan sonraki ortalama 15 iş günüdür. İADENİZ yapıldığında size bilgi olarak dekontunuzu gönderiyor olacağız. İADE kargonuzun bize ulaştığını kargo takip bilgilerinizden kontrol edebilirsiniz.

ÜRÜNÜM ULAŞTI AMA BİR SORUN VAR NE YAPMAM GEREKİYOR?

Lütfen ürününüzün hatalı bozuk ya da yanlış gönderildiğini düşünüyorsanız bize elinize ulaşan ürünün video ve fotoğrafları ile durumu kısaca anlatan bir yazıyı WhatsApp hattımız üzerinden bize yazın. DESTEK EKİBİMİZ en kısa sürede çözüm için size geri dönüş sağlayacak.

MAĞAZANIZ VAR MI? GELİP DENEYEREK ALABİLİR MİYİM?

Sadece online satış yapmaktayız siparişlerinizi YALNIZCA web sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

WHATSAPP ÜZERİNDEN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM?

Hayır siparişlerinizi YALNIZCA web sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

INSTAGRAM DM ÜZERİNDEN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM?

Hayır siparişlerinizi YALNIZCA web sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

TOPTAN SATIŞINIZ VAR MI?

Toptan satış için lütfen bize Telegram kanalımız üzerinden yazın. Ekibimiz en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. https://t.me/tarzkizshoes

MÜŞTERİ DESTEK HATTI

0212 280 00 77 Çalışma saatlerimiz Pazartesi - Cuma: 9:00 -18:00 UTC+3

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.